W Centrum Psychoterapii Manawa znajdziesz terapeutę, który Cię wysłucha

pomoc psychologiczna poznań

Poradnia psychologiczna

Zatrważający jest fakt, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób walczy z różnego typu uzależnieniami. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy hazardu często spowodowane jest problemami psychicznymi, takimi jak niedojrzałość emocjonalna, chęć ucieczki od problemów, samotność czy brak akceptacji ze strony rówieśników.

Niezależnie od rodzaju uzależnienia oraz wieku chorego niezmiernie ważna jest szybka i prawidłowa reakcja. Pomoc najbliższych, odwyk, terapia ocaliły już niejedno zdrowie i życie. Ważne, aby pamiętać, że nawet jedna konsultacja psychologiczna może mieć bardzo dobry skutek i uświadomić choremu wagę jego problemu.

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologa, który dokładnie przeanalizuje problem uzależnionego, pozna przyczyny, które spowodowały chorobę, dobierze optymalną metodę leczenia i zapewni fachowe wsparcie każdego dnia odwyku i terapii jest priorytetem.

Stała opieka psychologa, w szczególności w ośrodku zamkniętym sprawia, że uzależniony jest odizolowany od towarzystwa i problemów, które miały na niego destrukcyjny wpływ. Co więcej, dzięki terapii uzależniony zmienia swoje dotychczasowe nawyki, przekonania,przyzwyczajenia, sposób postrzegania świata i ludzi, a co za tym idzie, zyskuje siły do walki o własne zdrowie i życie.

Poradnia psychologiczna pod Poznaniem

Choć nasz Ośrodek Psychoterapii Manawa znajduje się w Poznaniu pomogliśmy już uzależnionym z całej Polski. Zapewniamy wsparcie psychologiczne, przeprowadzamy odpowiednią do potrzeb chorego terapię i dbamy o to, by każda chora osoba znalazła w naszym ośrodku wewnętrzny spokój.

Pomożemy Ci

Kontakt
ul. Główna 28
62-300 Nowy Folwark k. Poznań